• Taxandria Handbal: plezier, spelen, groeien en verbinden - we krijgen het samen voor elkaar!

    Taxandria Handbal: plezier, spelen, groeien en verbinden - we krijgen het samen voor elkaar!

    Taxandria Handbal: plezier, spelen, groeien en verbinden - we krijgen het samen voor elkaar!

    Taxandria Handbal: plezier, spelen, groeien en verbinden - we krijgen het samen voor elkaar!

    Taxandria Handbal: plezier, spelen, groeien en verbinden - we krijgen het samen voor elkaar!

  • Taxandria/Roef DS1

  • Taxandria/Roef DS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRol
    Herk, Martijn vanTechnische staf

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 21:00u - 22:00u Stokeind
    Donderdag 20:30u - 22:00u Den Donk
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Taxandria/Roef DS1 ( Ronde 1 Ronde 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Sprint DS111003717202
    2Bouwcenter Centen HVW DS111003010202
    3White Demons DS111003620162
    4United Breda DS211002815132
    5Software Society/Avanti DS111002613132
    6Acritas DS111002515102
    7Swift (H) DS11100252142
    8S.C. Elshout DS21100262332
    9Bergeijk DS21100262512
    10Aristos DS11100171612
    11R.H.V. DS11100212102
    12H.M.C. Raamsdonksveer DS21100191902
    13Tachos DS21001212100
    14Heerle DS21001191900
    15Tremeg DS110012526-10
    16Bedo DS110011617-10
    17Desk DS110012326-30
    18E.H.V. DS210012125-40
    19Helios '72 DS110011525-100
    20HC Zeeland DS110011528-130
    21Achilles '95 DS110011326-130
    22Taxandria/Roef DS110012036-160
    23E.S.Z.V. Oktopus DS110011737-200
    24Habo '95 DS210011030-200

    Poulestanden Taxandria/Roef DS1 ( Poule ZO-BR DS-03 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1H.M.C. Raamsdonksveer DS318151244226417831
    2Groene Ster DS218132337827110728
    3De Beuk DS118131434122811327
    4Blauw Wit DS21813143582807827
    5Dongen DS21811163783374123
    6White Demons DS2187110315375-6015
    7Heerle DS2185112317365-4811
    8Taxandria/Roef DS1185013326391-6510
    9HV Bommelerwaard DS1183015222342-1206
    10S.C. Elshout DS4181017164388-2242
  • Team indeling

    NaamRol
    Abeelen, Veerle vanSpelend teamlid
    Boer, Janneke v.d.Spelend teamlid
    Cornelissen, MaudSpelend teamlid
    Daelen, Renee vanSpelend teamlid
    Doormaal, Essy vanSpelend teamlid
    Foolen, AnoukSpelend teamlid
    Jonkers, SanneSpelend teamlid
    Kuipers, MoniekSpelend teamlid
    Peeters, SimoneSpelend teamlid
    Pijnenburg, MarianSpelend teamlid
    Rommen, AnoukSpelend teamlid
    Rommen, IrisSpelend teamlid
    Schellekens, AnoukSpelend teamlid
    Smits, AukjeSpelend teamlid
    Smits, KimSpelend teamlid
    Smits, TessaSpelend teamlid
    Sterke, EefjeSpelend teamlid
    Vugts, MeikeSpelend teamlid

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Taxandria/Roef DS1

    Dames Senioren

    18,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    21,72

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,56

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd