• Taxandria Handbal: plezier, spelen, groeien en verbinden - we krijgen het samen voor elkaar!

    Taxandria Handbal: plezier, spelen, groeien en verbinden - we krijgen het samen voor elkaar!

    Taxandria Handbal: plezier, spelen, groeien en verbinden - we krijgen het samen voor elkaar!

    Taxandria Handbal: plezier, spelen, groeien en verbinden - we krijgen het samen voor elkaar!

    Taxandria Handbal: plezier, spelen, groeien en verbinden - we krijgen het samen voor elkaar!

  • Taxandria/Roef HS1

  • Taxandria/Roef HS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRol
    Mens, ThijsTechnische staf
    Weijdt-van der Horst, AstridTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 20:30u - 22:00u Den Donk
    Donderdag 21:00u - 22:30u Stokeind
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.White Demons HS2 (h) - Taxandria/Roef HS1 (h)21 - 21
    7 apr.Taxandria/Roef HS1 (h) - Avanti HS2 (h)34 - 23
  • Poulestanden Taxandria/Roef HS1 ( Ronde 1 Ronde 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Swift (H) HS21100272432
    2Taxandria/Roef HS110012427-30

    Poulestanden Taxandria/Roef HS1 ( Poule ZO-BR HS-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dongen HS220180264342921436
    2Taxandria/Roef HS120153256443812633
    3H.M.C. Raamsdonksveer HS120142449738011730
    4White Demons HS22011364613659625
    5handbalshop.nl/Witte Ster HS31910364503935723
    6Blauw Wit HS12011095164645222
    7Novitas HS11990104814216018
    8Avanti HS2206014459512-5312
    9United Breda HS1205114359474-11511
    10Conventus HS2204016369495-1268
    11HV Bommelerwaard HS1200020267695-4280
  • Team indeling

    NaamRol
    Berns, JochemSpelend teamlid
    Berns, StijnSpelend teamlid
    Damen, RonaldSpelend teamlid
    Erve, Quinten vanSpelend teamlid
    Helfteren, Niek vanSpelend teamlid
    Keuninkx, RickSpelend teamlid
    Kimenai, TychoSpelend teamlid
    Meeuwis, FerrySpelend teamlid
    Meijdenberg, Björn van denSpelend teamlid
    Seebregts, JulianSpelend teamlid
    Staats, ChielSpelend teamlid
    Steen, Willem van derSpelend teamlid
    Ven, Alex van deSpelend teamlid
    Ven, Marco van deSpelend teamlid

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Taxandria/Roef HS1

    Heren Senioren

    28,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    21,90

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,65

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd