• Taxandria DS1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Cort, Marion deTechnische staf

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Sporthal Kleedkamer
    Dinsdag 20:30u Den Donk Kleedkamer 3
    Donderdag 20:30u Den Donk Kleedkamer 3
  • Programma

    DatumVerzameltijdWedstrijdAccommodatieDetails
    28 jan. 19:00S.C. Elshout DS4 (d) - Taxandria DS1 (d)Die Heygrave
    5 feb. 12:30Taxandria DS1 (d) - Roef DS1 (d)Den Donk
    12 feb. 12:15handbalshop.nl/Witte Ster DS1 (d) - Taxandria DS1 (d)Waspik
    5 mrt. 13:40Taxandria DS1 (d) - H.V.M. DS1 (d)Den Donk
    12 mrt. 12:30Taxandria DS1 (d) - Blauw Wit DS2 (d)Den Donk
    19 mrt. 11:50GHV DS2 (d) - Taxandria DS1 (d)De Wissel
    26 mrt. 13:35Taxandria DS1 (d) - HV Bommelerwaard DS1 (d)Den Donk
    2 apr. 12:20Handball Tilburg DS2 (d) - Taxandria DS1 (d)De Blaak
    16 apr. 11:40Taxandria DS1 (d) - Dongen DS2 (d)Den Donk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 jan.Taxandria DS1 (d) - S.C. Elshout DS3 (d)14 - 15
    19 jan.Taxandria DS1 (d) - Software Society/Avanti DS1 (d)8 - 28
    18 dec.Dongen DS2 (d) - Taxandria DS1 (d)28 - 22
    15 dec.Taxandria DS1 (d) - Handball Tilburg DS2 (d)29 - 17
    4 dec.HV Bommelerwaard DS1 (d) - Taxandria DS1 (d)11 - 29
    27 nov.Taxandria DS1 (d) - GHV DS2 (d)19 - 19
    20 nov.Blauw Wit DS2 (d) - Taxandria DS1 (d)25 - 12
    16 nov.Bedo DS1 (d) - Taxandria DS1 (d)14 - 16
    13 nov.H.V.M. DS1 (d) - Taxandria DS1 (d)20 - 16
    6 nov.Taxandria DS1 (d) - handbalshop.nl/Witte Ster DS1 (d)18 - 21
  • Poulestanden Taxandria DS1 ( Poule ZO-BR DS-04 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Wit DS211100129611218420
    2handbalshop.nl/Witte Ster DS112100227917310620
    3Dongen DS2128042372221516
    4H.V.M. DS1117042101783214
    5S.C. Elshout DS3127051981722614
    6GHV DS212615238230813
    7HV Bommelerwaard DS112507186288-10210
    8Taxandria DS111416215196199
    9Roef DS112309198283-856
    10S.C. Elshout DS411209150234-844
    11Handball Tilburg DS2121011169288-1192
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Haaren, Amy vanSpelend teamlid
    IJpelaar, MarloesSpelend teamlid
    Jonkers, KimSpelend teamlid
    Jonkers, SanneSpelend teamlid
    Peeters, SimoneSpelend teamlid
    Pijnenburg, MarianSpelend teamlid
    Rommen, AnoukSpelend teamlid
    Rommen, IrisSpelend teamlid
    Schellekens, AnoukSpelend teamlid
    Sterke, EefjeSpelend teamlid

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    S.C. Elshout DS4 (d)

    VS

    Taxandria DS1 (d)

    28 januari 202319:00 uur
    Die Heygrave zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Taxandria DS1

    Dames Senioren

    19,55

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    17,82

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,82

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd